Kategori
Hakkımızda

ÖZ-İŞ Oto Yan Sanayii Düzce'deki tesislerinde 1969 yılından bu yana Otomotiv Yan Sanayii alanında faaliyet göstermektedir. Otomotiv sektörüne hizmet veren işletmemiz, üretimimizin her aşamasında, kalite kontrol tekniklerini kullanarak, hatalı ürün sayımızı en aza indirmek ve maliyetlerimizi düşürerek tam zamanında teslimat yapabilmek için çağın en yaygın üretim metodları kullanılmaktadır. Geniş bir makine parkına sahip olan işletmemiz, Cad-Cam ve AR-GE çalışmalarıyla birlikte müşteri isteklerini en iyi şekilde karşılamaktadır.

1998 yılında kurumsal kimliği kazanan firmamız, İstanbul YEDPA Ticaret Merkezinde bulunan Satış-Pazarlama ağımız ile araçların; iç giyimini oluşturan iç tavan kaplamaları, iç güneş siperlikleri, oto iç perdeleri, emniyet kemerleri, kapı ve bagaj toz fitilleri, iç trim yan panelleri, bagaj içi kaplamaları, bagaj içi havuzları, kaput izolatörleri, ses ve ısı yalıtım malzemeleri, iç taban halı kaplamaları gibi ürün çeşitlerimizi, iç pazara ve Dünya'nın çeşitli Ülkelerine pazarlamaktadır. Üretim yelpazesini her geçen gün genişleten firmamız, Türkiye'de bulunan Otomotiv Ana Sanayii'ne yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.


MİSYONUMUZ


Çağdaş kurumsal bir iş anlayışıyla benimsenmiş, müşteri haklarına saygılı ve geleneksel değerlere bağlı kalarak kaliteli ürün üreterek, pazara sunmaktır.

VİZYONUMUZ


Sektörümüzde müşterilerimize karşı sorumluluğumuzu, kaliteli hizmet anlayışımız ve teknolojik yeniliklerle birleştirerek, güvenilir ve sürdürülebilir bir marka olmaktır.

YÖNETİM POLİTİKAMIZ


TÜM FAALİYETLERİMİZDE AMACIMIZ; ÇEVRE'YE VE İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEDEN MÜŞTERİLERİMİZİN ÜRÜNLERİMİZE VE HİZMETLERİMİZE KARŞI DUYDUKLARI MEMNUNİYETİNİ VE GÜVENİNİ SÜREKLİ ARTTIRMAKTIR.

Kalite Belgeleri

                                        


                                        

Katıldığımız Fuarlar

2006 CNR EXPO AUTOMEKANIKA

AUTOMECHANIKA